Vytisknout stránku

Projekty

Green Resort Kobuleti

Stavíme nejprestižnější a nejmodernější projekt v Gruzii pro všechny úspěšné lidi, kteří sdílejí naši lásku k této zemi. Náš projekt je odvážný, šetrný k životnímu prostředí a respektuje místní krajinu. Náš design a naše architektura odráží vášeň pro tuto zemi.
Poskytujeme kompletní Project Management od přípravy Master Plánů po vytváření marketingových, prodejních a investičních struktur.
Náš prestižní projekt Green Rezort se nachází v přímořském městečku Kobuleti na břehu Černého moře, v západní Gruzii – oblasti zvané Adjaria. Kobuleti je tradiční gruzínské městečko oblíbené turisty kteří hledají klid, přírodu a moře. Městečko se pyšní širokým výběrem kaváren a restaurací nabízející vyhlášení tradiční gruzínskou kuchyni. Obě města se pyšní mezinárodním letištěm dostupným z mnoha evropských měst. Kobuleti je také dostupné přímým vlakem z Tbilisi a nově postavenou dálnicí spojující hlavní město Gruzie s Batumi. Letiště v Kutaisi je momentálně rozšiřované o další terminál a očekává se, že v budoucnu bude sloužit jako hlavní letiště pro turistické chartery z celé Evropy.

 

Více informací najdete na www.gr.ge.

H2O Consult s.r.o. patřící do skupiny H2O Group a.s.: