Aktuality

13.9. 2019
Hledá se Projektový manažer

Naše společnost hledá šikovnou posilu do týmu. Více informací na h2ogrup.cz.

30.8. 2019
Rozhovor pro E15

Nenechte si ujít rozhovor s ředitelem společnosti Ing. Liborem Vlasákem, MBA.

24.7. 2019
O projektu Green resort v českých médiích

Jsme součástí realizačního týmu. idnes.cz

13.6. 2019
Projděte se s námi nejmodernějším letoviskem obklopeni přírodními krásami Gruzie.

6.6. 2019
Prezentace projektu Green resort na Českém velvyslanectví v Tbilisi.

Celková koncepce našeho projektu Green Resort byla prezentována 5. prosince 2018 v budově českého velvyslanectví v Tbilisi. Jednání se účastnili členové Green resort týmu, společně s našimi obchodními partnery a vedoucími architekty projekčních ateliérů.

11.4. 2019
Prezentace Master Plan projektu Green resort.


Cílem projektu Green resort je vybudovat letovisko, které bude odrážet současné trendy v oblasti životního stylu, ekologické výstavby s ohledem na životní prostředí.


Areál nabídne místo pro dovolenou a bydlení v čisté a rozmanité krajině v souladu s přírodou a architekturou vycházející z gruzínských tradic. Tato oblast se nachází v sousedství moře, následované lineárním urbanistickým uspořádáním města Kobuleti.


Výškovou dominantou resortu je pětihvězdičkový hotel rozložený mezi části veřejných a léčebných lázní zakončených medical centrem. Dále hotel tvoří jakousi pomyslnou bránu, která odděluje hlavní urbanistický prostor od zeleného letoviska.


V urbanizované části (blíže k moři) převládají typické městské prvky – uličky, obytné zóny v blízkosti sportovních areálů a velkých veřejných budov. Srdce zeleného střediska tvoří jezero na soutoku řek Ochkhamuri a Shavi-Gele, které lemují jednotlivé vesnice s vilovou zástavbou.

1.3. 2019
Návštěva předsedy vlády a prezentace projektu Green Resort

Tornike Rijvadze, předseda vlády společně s ministrem financí Jabou Phutkaradze a jeho týmem vlády autonomní republiky Adžárie, navštívili pražskou kancelář architektů Chybík + Krištof Architects & Urban Designers.


Po prezentaci rozpracovanosti jednotlivých objektů se aktivně účastnili diskuse o našem projektu Green Resort. Naším pohledem na aliudržitelnou architekturu zeleného města byli členové vlády nadšeni a nadále s námi na tomto projektu spolupracují.

22.2. 2019
Meeting nad rozpracovaností jednotlivých objektů Green Resortu

Náš kreativní tým dělá to, co umí nejlépe – vytváří novou vizi pro architekturu moderní Gruzie a posouvá tento jedinečný světový projekt blíž k samotné realizaci.

4.2. 2019
Slavnostní podpis projektu Green Resort

Firma Green resort podepsala dne 27. března 2019 s adžarskou vládou smlouvu o koupi 179 ha pozemků pro náš projekt. Kapitál bude pocházet převážně z ČR a firma Green Resort je vlastněna majoritně českými občany.


Toto je projekt rekreačního komplexu na pobřeží Černého moře u města Kobuleti, jehož součástí mají být apartmánové domy, bungalovy, lázně, golfové hřiště či minipivovar. Do regionu přinese výstavba tohoto komplexu více jak 500 pracovních míst a investici v řádu desítek miliard korun.

H2O Consult s.r.o. patřící do skupiny H2O Group a.s.: